پیام تسلیت مقام معظم رهبری

پیام تسلیت رهبر معظّم انقلاب اسلامی در پی درگذشت فقیه بزرگوار آیت الله منتظری (۱۳۸۸/۰۹/۲۹ - ۱۷:۳۳)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت فقیه بزرگوار آیت الله آقای حاج شیخ حسینعلی منتظری رحمۀ الله علیه را تسلیت گفتند.
متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم   
اطلاع یافتیم که فقیه بزرگوار آیت الله آقای حاج شیخ حسینعلی منتظری رحمۀ الله علیه دارفانی را وداع گفته و به سرای باقی شتافته اند. ایشان فقیهی متبحّر و استادی برجسته بودند و شاگردان زیادی از ایشان بهره بردند. دورانی طولانی از زندگی آن مرحوم در خدمت نهضت امام راحل عظیم الشأن گذشت و ایشان مجاهدات زیادی انجام داده و سختی های زیادی در این راه تحمل کردند. در اواخر دوران حیات مبارک امام راحل امتحانی دشوار و خطیر، پیش آمد که از خداوند متعال میخواهم آن را با پوشش مغفرت و رحمت خویش بپوشاند  و ابتلائات دنیوی را کفاره ی آن قرار دهد. اینجانب درگذشت ایشان را به همه ی بازماندگان بویژه همسر مکرّمه و فرزندان محترم آن مرحوم تسلیت میگویم و رحمت و مغفرت الهی را برای وی مسألت میکنم.
سیّد علی خامنه ای
29/ آذر/ 1388
/ 1 نظر / 4 بازدید
ultralink

بزرگترين لينک باکس ايراني شما دوستان عزيز با گذاشتن کد لينک باکس در وبلاگ خود به طور چشم گيري بازديدهاي خود را زياد کنيد اگر مي خواهيد در دنياي اينترنت ماندني باشيد بايد تبليغات کنيد ما به شما ultralink را معرفي ميکنيم بعد از گذاشتن کد لينک باکس در قالب وبلاگ خود لينک خود را ارسال کنيد بهد از برسي لينک شما در باکس ثبت مي شود آدرس باکس http://ultralink.orq.ir منتظر حضور گرم شما عزيزان هستيم